O NAS

Klinika Stomatologiczna PrussDent to najnowocześniejsze gabinety stomatologiczne jakie oferuje Kobyłka.

 

Już od samego początku istnienia naszej Kliniki za główny cel przyjęliśmy sobie stworzenie takiego miejsca, w którym każdy z naszych Pacjentów będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. Zdrowy i piękny uśmiech, a co za tym idzie poprawa komfortu życia Pacjentów są dla nas najważniejsze. Cel, który obraliśmy na samym początku naszej przygody ze stomatologią realizujemy codziennie z ogromną przyjemnością.

Klinika stomatologiczna PrussDent zlokalizowana w samym centrum miasta Kobyłka oferuje pełen zakres usług dentystycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, implantologii, stomatologii estetycznej, a także ortodoncji.

Wykonujemy szereg zabiegów w zakresie higieny jamy ustnej, a do najważniejszych należą: przegląd stomatologiczny, leczenie próchnicy, wypełnienia stomatologiczne (kompozytowe, glasjonomerowe), leczenie nadwrażliwości, leczenie kanałowe (endodontyczne) pod mikroskopem, ekstrakcje zębów, a w tym również chirurgiczne usuwanie ósemek, usuwanie kamienia nazębnego oraz plam, wybielanie zębów, odbudowa brakujących zębów (korony, implanty, protezy), leczenie ortodontyczne (aparaty).

Zespół PrussDent tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, profesjonalne higienistki i asystentki stomatologiczne, a także pracownicy administracyjni.  Na czele kadry medycznej stoi lekarz-stomatolog dr Pruss Dominik, który jest inicjatorem i założycielem Kliniki, a równocześnie przyjmuje Pacjentów.

Jeśli ważne jest dla Państwa to, żeby dentysta, który leczy zęby był specjalistą z wieloletnim doświadczeniem to zapraszamy do PrussDent.

Nasza klinika to nowoczesne gabinety stomatologiczne spełniające wszelkie krajowe i unijne wymagania sanitarno-epidemiologiczne. Jesteśmy również przyjaźni dla środowiska. Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny, dzięki czemu wizyty stomatologiczne są bezbolesne. Wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie u dentysty. Zwracamy na to dużą uwagę i do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. 

Kontakt

Odwiedź nas

Klinika stomatologiczna PrussDent znajduje się na ulicy Załuskiego 78 w lokalu 3.
Do zobaczenia w PrussDent Kobyłka.

Godziny pracy

Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 14:00 - 20:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 18:00

Porozmawiajmy

Telefon: +48 530 210 000

Napisz do Nas

Adres e-mail: prussdent@gmail.com

© 2020 Prussdent. All Rights Reserved                       Regulamin