PERSONEL

Klinika PrussDent zapewnia Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną prowadzoną przez doświadczonych lekarzy i wybitnych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii. Niewątpliwie jednym z naszych największych atutów jest wybitna kadra stomatologiczna. Sprawia to, że nasi Pacjenci mają zagwarantowany dostęp do rzetelnej informacji, a także najwyższego poziomu usług.

Ze względu na to, że naszych Pacjentów i problemów z którymi borykają się na co dzień, wciąż przybywa, kładziemy szczególny nacisk na rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu. Takie działania powodują, że Pacjenci są jeszcze bardziej zadowoleni z oferowanych przez nas usług i przede wszystkim czują się komfortowo i bezpiecznie.

DOMINIK PRUSS
Lekarz Dentysta

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów uczestniczyłem
w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Jako członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS) szkoliłem się z zakresu chirurgii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Kolejnym krokiem w pogłębianiu swojej wiedzy i doświadczenia był staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii – wiodącym ośrodku stomatologicznym w kraju.

Zależy mi na tym, aby oprócz udzielania fachowej pomocy, stworzyć atmosferę dzięki której każda wizyta będzie budziła w Pacjencie pozytywne skojarzenia. Każdy Pacjent jest dla mnie szczególnie ważny, dlatego staram się rozważać jakikolwiek problem w jak najszerszej perspektywie i do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technik to dla mnie priorytet. Pracowitość, dokładność, zaangażowanie i poczucie humoru, to cechy, które towarzyszą mi zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. W prowadzonej przeze mnie Klinice stomatologicznej zajmuję się wszystkimi dziedzinami stomatologii z naciskiem na kompleksowe leczenie protetyczne. Leczę zarówno dorosłych jak i dzieci.

MAGDA PAP
Lekarz Dentysta

Studia Lekarsko- Dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2016 roku. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie poszerzałam swoją wiedzę ze stomatologii pod kierunkiem wielu specjalistów. Kładę nacisk na stałe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach oraz samokształcenie. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Jestem lekarzem cierpliwym i wyrozumiałym. Zawsze wykonuję zabiegi z należytą starannością i przeprowadzam je w miłej i komfortowej dla Pacjenta atmosferze.

MARIANNA JANEL – IZDEBSKA
Ortodonta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wyróżnieniem ukończyłam podyplomowy akademicki dwuletni program kliniczny “Progressive Orthodontic Seminars” McGann Postgraduate School of Dentistry, California. Obecnie jestem w trakcie Międzynarodowej specjalizacji Master of Science in Orthodontics na Uniwersytecie Duisburg-Essen.
Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych korzystając z najnowszych technik ortodontycznych.

JOANNA ZABOROWSKA
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, Asystentka stomatologiczna

Kontakt

Odwiedź nas

Klinika stomatologiczna PrussDent znajduje się na ulicy Załuskiego 78 w lokalu 3.
Do zobaczenia w PrussDent Kobyłka.

Godziny pracy

Poniedziałek 13:00 - 20:00
Wtorek 9:00 - 20:00
Środa 13:00 - 20:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 13:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 15:00
(pracujemy w wybrane soboty)

Porozmawiajmy

Telefon: +48 530 210 000

Napisz do Nas

Adres e-mail: prussdent@gmail.com