PERSONEL

Klinika PrussDent zapewnia Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną prowadzoną przez doświadczonych lekarzy i wybitnych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii. Niewątpliwie jednym z naszych największych atutów jest wybitna kadra stomatologiczna. Sprawia to, że nasi Pacjenci mają zagwarantowany dostęp do rzetelnej informacji, a także najwyższego poziomu usług.

Ze względu na to, że naszych Pacjentów i problemów z którymi borykają się na co dzień, wciąż przybywa, kładziemy szczególny nacisk na rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu. Takie działania powodują, że Pacjenci są jeszcze bardziej zadowoleni z oferowanych przez nas usług i przede wszystkim czują się komfortowo i bezpiecznie.

DOMINIK PRUSS
Właściciel, Lekarz Dentysta

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów uczestniczyłem
w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Jako członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS) szkoliłem się z zakresu chirurgii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Kolejnym krokiem w pogłębianiu swojej wiedzy i doświadczenia był staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii – wiodącym ośrodku stomatologicznym w kraju.

Zależy mi na tym, aby oprócz udzielania fachowej pomocy, stworzyć atmosferę dzięki której każda wizyta będzie budziła w Pacjencie pozytywne skojarzenia. Każdy Pacjent jest dla mnie szczególnie ważny, dlatego staram się rozważać jakikolwiek problem w jak najszerszej perspektywie i do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technik to dla mnie priorytet. Pracowitość, dokładność, zaangażowanie i poczucie humoru, to cechy, które towarzyszą mi zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. W prowadzonej przeze mnie Klinice stomatologicznej zajmuję się wszystkimi dziedzinami stomatologii z naciskiem na kompleksowe leczenie protetyczne. Leczę zarówno dorosłych jak i dzieci.

MAGDALENA PAP – TWARDOWSKA
Lekarz Dentysta

Studia Lekarsko- Dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie poszerzałam swoją wiedzę ze stomatologii pod kierunkiem wielu specjalistów. Kładę nacisk na stałe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach oraz samokształcenie. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Jestem lekarzem cierpliwym i wyrozumiałym. Zawsze wykonuję zabiegi z należytą starannością i przeprowadzam je w miłej i komfortowej dla Pacjenta atmosferze.

KATARZYNA NOWAK
Lekarz Dentysta
Specjalista chirurgii stomatologicznej

Jestem absolwentką kierunku lekarsko- dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Ukończyłam 4- letnią specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii i stomatologii zachowawczej.  Zajmuję się kompleksowym leczeniem Pacjentów dorosłych i dzieci, starając się zawsze by wizyty przebiegały w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

WOJCIECH NAPIÓRKOWSKI
Specjalista chirurgii stomatologicznej

Jestem absolwentem Wydziału Stomatologii oraz Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyłem staż specjalizacyjny w Mazowieckim Centrum Stomatologii, uzyskując tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Brałem udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Moje zainteresowania zawodowe wiążą się z implantologią oraz chirurgią odtwórczą tj. sterowaną regeneracją tkanek, w której się również specjalizuję.

Swoją pracę wykonuję z najwyższą starannością, zawsze mając na uwadze otoczenie Pacjenta jak najlepszą opieką. Moja praca to również moja pasja, dlatego mam nadzieję, że uda mi się sprostać oczekiwaniom moich Pacjentów.

MARIANNA JANEL – IZDEBSKA
Ortodonta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wyróżnieniem ukończyłam podyplomowy akademicki dwuletni program kliniczny “Progressive Orthodontic Seminars” McGann Postgraduate School of Dentistry, California.

W 2021 roku uzyskałam tytuł Master of Science in Specialized Orthodontics biorąc udział w międzynarodowym szkoleniu specjalizacyjnym z ortodoncji na International Medical College University of Duisburg- Essen w Niemczech.
Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych korzystając z najnowszych technik ortodontycznych.

JOANNA ZABOROWSKA
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, Asystentka stomatologiczna

Ze stomatologią związana jestem od 10 lat. Regularnie poszerzam swoją wiedzę stomatologiczną i rozwijam umiejętności praktyczne biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach tematycznych. Przeprowadzam zabiegi profilaktyczno – higieniczne, jak również prowadzę edukację prozdrowotną. W gabinecie PrussDent pełnię rolę koordynatora.

EWELINA ZAKLIKA
 Asystentka stomatologiczna

Czynnie asystuję podczas leczenia ortodontycznego, endodontycznego, protetycznego, zachowawczego i chirurgicznego. Dbam o to, aby razem z Lekarzem stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, by Pacjent czuł się swobodnie i komfortowo. Z zaangażowaniem rozwijam swoje zainteresowania w różnych dziedzinach stomatologii.

Kontakt

Odwiedź nas

Klinika stomatologiczna PrussDent znajduje się na ulicy Załuskiego 78 w lokalu 3.
Do zobaczenia w PrussDent Kobyłka.

Godziny pracy

Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 14:00 - 20:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 18:00

Porozmawiajmy

Telefon: +48 530 210 000

Napisz do Nas

Adres e-mail: prussdent@gmail.com

© 2020 Prussdent. All Rights Reserved                       Regulamin